1

53 Rize SesliChat SesliRize

17 Ara 2017363 Görüntüleme

53 Rize SesliChat SesliRize

Merhaba 53 Rize SesliChat SesliRize Sesli Chat Kullanıclarımız.

53 Rize SesliChat SesliRize Sesli Chat Odalarımız, Siz Rizeli Dostlarıma Özel Olarak Dizayn Edilerek Hizmetinize Ücretsiz Olarak Sunulmuştur. 53 Rize Sesli Chat SesliRize Ve Görüntülü Sohbet Odaları İle Ülkemizin En Güzel İlleri Arasında Yer Alan Rizeye Özel Sesli Ve Görüntülü Sohbet Platformunda Dünya'nın Her Ülkesinden Katılım Sağlayan Rizeli Hemşerilerimiz İle Tanışabilir, Güzel Dostluklar Edinebilirsiniz.

Rize Sesli Chat Odaları Olarak Rize SesliChat Odalarında Dünya'nın Tüm Ülkerinden Katılım Sağlayan Rizeli Dostlarımız Bulunmaktadır. Rize SesliChat Odalarımızda Eğlenceli Vakitler Geçirebilir Ve Bir Çok Rizeli Bay Ve Bayan Arkadaş Bulabilir Hayat Arkadaşınızı Dahi Bulabilirsniz. Rize Sesli Chat Odalkarımızda Tanışarak Sıkı Bir Dostluk Edinebilir Ve Real Görüşmeler Yaşayabilirsniz. 53 Rize Sesli Chat Odalarımızın Görüntülü Sohbet Özeliğini Kullarak Boyu boyunuza Huyu Huyunuza Ve Sizin Fikir Ve Bakış Açınıza Uyum Sağlayan Bir Partner İle Tanışabilirsiniz. 53 Rize SesliChat SesliRize Ve Görüntülü Sohbet Odalarımızda Bütün Bunları Bedava Sohbet Hizmeti İle Gerçekleştirebilirsniz. Tamamen Bedava Sohbet Sitesi Oldan 53SesliChat Odaları İle Sizlerde Çok Eğlenceli Ve Güzel Vakitler Geçirebilirsniz. İster Üye Olun İster Üyeliksiz Hızlı Girişler yapın Dilediğiniz Kadar sınırsız Ve Bedava Sesli Sohbet Edin. Rize Sesli Chat Odalarımızda Dünya'nın Tüm Ülkerinden Katılım Sağlayan Gurbetçilerimiz İle Sınırsızca Ve Hiç Bir Ücret Ödemeden Sınırsız Eğlenmenin Keyfini Çıkarın. En Güzel Seslichat Odası 53 SesliChat Odaları Rize SesliChat Odalarımızda Sizlerde En Güzel Muhbbetin Yanı Sıra En Eğlenceli Oyunları Ve En Dugusal Şarkıları Şiirleri Dinleyip Dinletmek için Sizleri SesliSiteBu.Com SesliChat Odalarımıza Rize SesliChat Odalarında Sesli Chat Yapmaya Bekliyoruz.

Rize Hakkında Kısa Bilgi

Rize'nin Tarihi Hakkında Bilğilerimiz Sınırlıdır. Yöreye Hakim Olan Orman Dokusu Nedeniyle, Rize'nin Tarih Çağları İle İlgili Bilgilere Işık TutacakArkolojik Bulgular da Buüne Kadar Ortaya Çıkarılamıştır. Rize'nin Tarihi Ancak Komşu İllerin Ve Bölgelerin Tarihleri İle Bağlantılı Olarak Ele Alınabilmiştir.

Rize İlinin Adı İle İlgili Değiklikler Tesbi,t Edilmiş Ve İleri Sürülmüştür; Yunanca Pirinç Anlamına Gelen Rhisos, Rumca'da '' Rıza '' Olarak Dağ Eteği Anlamında Kullanılmıştır. Osmanlıca'da İse ''Rize '' Ufak Kırıntı, Döküntü, Anlamındadır. Ayrıca Erzincan'nın Saklar Dönemindeki ''Eriza'' Olan Adanın Başındaki ''e'' Sesinin Düşmesi İle Adaş Olarak Rize İçinde Kullanıldığı İfade Edilmektedir. Rize Plaka Kodu 53tür. Rize Hakkında Altarnetif Bilgiler İçin Rize Tanıtım Videosunu İzleyebilirsniz.

Rize İlçeleri

Merkez, Çayeli, Ardeşen, Pazar, Fındıklı, Güneysu, Güneysu, Kalkandere, İyidere, Derepaazarı, Çamlıhemşin, İkizdere, Hemşin.

SesliSiteBu.Com 53 Rize Sesli Chat SesliRize

Bize Zirve Yakışır

MaReŞaL

4 YORUM YAPILDI

YORUMLAR

18/12/2017 22:56
CcCBoZkUrTCcC

emeğine sağlık seslisitebu ailesii

Cevapla
17/12/2017 20:50
Kelebeğin_Gözyaşları

Selam olsun Rize en iyi dostluğun arkadaşlığın tek adresi seslisitebu sizleri de bekliyoruz.

Cevapla
17/12/2017 19:28
Love

Karadeniz dedikmu akan sular durur .. tüm Rizelileri seviyeli Sohbetimize bekleriz.Emegine saglik MaresaL

Cevapla