1

Sesli Konya|Konya Sesli|SesliSohbet|Görüntülü Sohbet

19 Kas 2017611 Görüntüleme

Sesli Konya|Konya Sesli|SesliSohbet|Görüntülü Sohbet

Sesli Konya, Konya Sesli, SesliSohbet, Görüntülü Sohbet Odalarımız Konya Sesli Sohbet Ve Görüntülü Sohbet Kullanıclarımız İçin Özel Olarak Hazırlanıp Dizayn Edilerek Konya SesliSohbet Ve Görüntülü Sohbet Kullanıclarımızın Hizmetine Ücretsiz Olarak Sunulmuştur. Konya Sesli Sohbet Odaları Kullanıclarımıza Hayırlı Uğurlu Olması Dileklerimizle... SesliSiteBu.Com Sesli Sohbet Görüntülü Sohbet Sitesi Hizmeti.!

SesliKonya, KonyaSesli, SesliSiteBu Kalitesi İle Konyalı Sohbet Kullanıclarımıza Özel Sesli Sohbet, Bedava Sohbet Hizmeti Sağlar.

Sesli Konya, Konya Sesli, SesliSohhbet, Görüntülü Sohbet Odaları Konyalı Misafirlerimize Özel SesliSohbet Ve Görüntülü Sohbet Hizmeti Sağlayıp Konyalı Sohbet Kullanıclarımızın Özel Paylaşımlarına Mahsusdur. Türkiye'nin Yüz Ölçümü Bakımından En Büyük İli Özeliğine Sahip Olan Konya İli Üzerinden SesliKonya SesliSohbet, Görüntülü Sohbet, Bedava Sohbet Odalarına Katılım Baya Yoğundur. KonyaSesli, Konya Sesli Sohbet Odası Hizmeti Sağlayan SesliSiteBu.Com Kullanıclarına SesliSiteBu Kalitesi İle Günün Her Saati Kesintisiz Olarak Yüksek Ses Ve Görüntülü Kalitesinde SesliSohbet, Görüntülü Sohbet hizmeti Sunmaktadır.

Sesli Konya, Konya Sesli, SesliSohbet, Görüntülü Sohbet Odaları Kullanıcmı Hem Ücretsiz Hemde Çok Kolaydır. Sesli Konya|Konya Sesli|SesliSohbet|Görüntülü Sohbet Odalarımıza Giriş Yapmak İçin İlk Etapta SesliSiteBu.Com Linkine giriş Yapın Ve DahaSohnra Bir Rumuz(Nick) Belirleyip Cinsiyet Seçeneğinizi Tıklayın Ve Sohbete Giriş Butonuna Basın. İşte Sesli Sohbet Odaları girişlerimiz Bu Kadar Basit. Sesli Konya|Konya Sesli|SesliSohbet|Görüntülü Sohbet Odalarında Konyalı Hemşerileriniz İle Sınırısız Görüşme Yapıp Sıkı Arkadaşlıklar Kurabilirsniz. Konya Sesli Sohbet Odalarımızda Ayrıca Birbirinden Eğlenceli Oyunlar Oynayıp Renkli Vakitler Geçirebilirsniz. Sesli Konya Sesli Sohbet Odalarında Ücretsiz Görüntülü Sohbet Yapabilirsniz. SesliKonya Sesli Sohbet Odalarımızda Türkiye'nin Ve Avrupa'nın Çeşitli Ülkerinden Giriş Yapan Bay/ Bayan Arkadaşlıklar Edinebilirsiniz. SesliKonya Görüntülü Sohbet Odalarımızda Yarışmlar Düzenleyip Oyunlar Oynayabilirsniz. En Güzel Yarışmalar En Duygusal Şiirler, Ve Kahve Kıvamında Koyu Sohbetler İçin SesliSiteBu.Com Sesli Sohbet Odalarımıza Ücretsiz Giriş Yapabilirsiniz.

Konya Hakkında Kısa Bilgi

Konya, Türkiye'nin Yüz Ölçümü Bakımından En Büyük İli Ve En Kalabalık 7. Şehridir. 31 İlçeden Oluşan Konya'da TÜIK'in 2015 Verilerine Göre 2.130.544 Kişi Yaşamktadır. 1830'da Kurulan Konya Belediyesi 1987'de Çıkarılan 3399 Sayılı Yasa Gereğince '' Büyükşehir'' Statüsüne Kavuşmuş Olup 1989'dan Beri Belediye Hizmetleri Bu Statüye Göre Yürütülmektedir. 2014'te 6360 Sayılı Kanun İle Büyükşehir Belediyesinin Sınırları İle İl Mülki Sınırları Olmuştur. Ekonamik Açıdan Türkiye'nin Gelişmiş Kentlerinden Biri Olan Konya Doğal Ve Tarihsel Zenginlikleriyle de Önem Taşır. Dünya'nın En Eski Yerleşim Yerlerinden Biri Olan ÇatalHöyük, UNESCO Dünya Miras Listesine Alınmıştır. Şehir, Anadolu Selçukluları'nın Başkentliliğni Yapmıştır. Büyük Mutasavvıf Hz. Mevlana'nın Türbesi Konya'dadır. Türkiye'nin En Öenmli Sanayi Kentlerindendir. Konya'nın İl Plaka Kodu 42'dir. Konya Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tanıtım Videomuzu İzleyiniz.!

Konya İlçeleri

Selçuklu, Meram, Karatay, Ereğli, Akşehir, Beyşehir, Çumra, Seydişehir, Ilgın, Cihanbeyli, Kulu,Karapınar, Kadınhanı, Sarayönü, Bozkır, Yunak, Doğanhisar, Hüyük, Altınekin, Hadim, Çeltik, GüneySınır, Emirgazi, Tuzlukçu, Derebucak, Akören, Taşkent, Ahırlı, Derbent, Halkapınar, Yalıhüyük.

SesliSiteBu.Com Sesli Konya|Konya Sesli|SesliSohbet|Görüntülü Sohbet

Bize Zirve Yakışır

MaReŞaL

8 YORUM YAPILDI

YORUMLAR

26/11/2017 12:42
ALFoOo

KONYA DENİNCE AKLA GELEN TEK ŞEY MEVLANA ...

Cevapla
24/11/2017 21:45
Kiraz

Konya Mevlanasiyla taninmis güzel memleketimizdir Allah nasip ederse görmek iSterim.Tüm Konyali Dostlara saygi ve selamimizi iletirim. Ellerine saglik MaresaL.

Cevapla
21/11/2017 21:39
MACERACI

eline sağlık kanka

Cevapla
20/11/2017 23:53
SELDA

Konyalı Dostlarımızı seviyeli Seslisitebu.com Ailesinde görmek isteriz ,bizler kendi Memleketimizden söz ederken sizlerde Konyadan bahsedebilirsiniz🌺,gelirseniz tavşan kanı Çayımız var-🌺Kahvemiz-🌺Kekimiz ...🌺.yeterki siz buyrun gelin,🌺🌺🌺KONYA halkı🌺🌺🌺........Mareşal eline ve yüreğine sağlık güzel Arkadaşım🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

Cevapla
19/11/2017 19:38
Kelebeğin_Gözyaşları

Merhaba Konya seviyeli arkadaşlık dostluk güzel sohbetlerin tek adresi seslisitebu sizleride bekliyoruz.

Cevapla
19/11/2017 19:16
CcCBoZkUrTCcC

emeğinize sağlık seslisitebu

Cevapla