1

Sesli Ordu Sesli Sohbet

17 Ara 2017368 Görüntüleme

Sesli Ordu Sesli Sohbet

Merhaba Sesli Sohbet Kullanıclarımız, Sesli Ordu Sesli Sohbet Odalarımıza Hoş Geldiniz. Sesli Ordu Sesli Sohbet Odaları Siz Ordulu Hemşerilerimize Özel Olarak Dizayn Edilmiş Ve Siz Ordulu Sesli Sohbet Kullanıclarımızın Hizmetine Ücretsiz Olarak Sunlulmuştur.

Türkite'nin Ve Avrupa'nın En Gelişmiş Yüzü Olan SesliOrdu SesliSohbet Odaları Olan SesliOrdu Odalarındasınız. SesliSiteBu.Com Hizmetine Bağlı Sesli Ordu Odaları İle amacımız Türkiye'nin Ve Avrupa'nın En Büyük Sosyal Paylaşım Ağını Siz Değerli Ordulu Hemşerilerimize Özel Olarak OrduSesli Sohbet Odaları Farkı Olarak Sunmaktır. Ordulu Olarak Ordulu Hemşerilerime Özel SesliOrdu Odamızda Tüm Ordulu Hemşerilerimiz İle Birlikte Bir Araya Gelerek Dünya'nın Her Hangi Ükerinden Tüm Ordulu Sesli Sohbet Kullanıclarınmızı Aynı SesliSohbet Odasında Bir Araya Getirerek Ordulu Topluğu Oluşturarak En İyi Arkadaşlık :Ortamını Sağlayıp Dostluk Ve Barışı Arkadaşlığı, En iyi Sevgiliyi, En İçten Aşkları Yaşamanız İçin mücadele Etmektir. Sesli Ordu Sesli Sohbet Sitemiz, Sıradan Olmayan SesliSohbet Stadüsünde İlerleyerek SesliOrdu SesliSohbet Odaları Olarak Sürekli Zirvededir. Ordu Sesli Sohbet Odalarında Türkiye Ve Avrupa'nın Tüm Ülkerinden Ordulu Sesli Sohbet Kullanıcları İle En Güzel Arkadaşlık Ortamını Bulabilirsniz. Dünya'nın Tüm Ülkerinden Gelen Bay Ve Bayan Arkadaşlar İle Sohbet Edebilir, SesliOrdu Farkı İle Gurbetçi Vatandaşlarımızla Özlem Giderebilir, En Güzel Dostlukları Duygusal Şiirleri, Kahve Tadında Sohbeti, Eğlenceli Sesli Sohbet Odalarımızda En l Keyifli Sohbetleri Özel SesliOrdu Odaları İle Farkı Bizlerle Hissedebilirsiniz.

Ordu Hakkında Kısa Bilgi

Doğu'da Giresun, Batı'da Samsun, Güney'de Sivas ve Tokat, Kuzeyde'de Karadeniz İle Çevrilidir.

Doğu Karadeniz Bölgesinin Kapısı Konummundaki Ordu ili, Doğa Güzelikleri, Bitki Örtüsü, Mavi Ve Yeşilin Kucaklaştığı kıyıları, Koy ve Kumsalları, Hemen Kıyı Şehrinden Başlayan Dağları, Yükseltilerindeki Ucsuz bucaksız ve birbirinden Güzel Yaylaları İle Tarihin Yanı Sıra Kültür Ve Doğa Turiziminde de Geleceği Parlak Bir Şehirdir.

100 km.lik Kıyı Şeridi Bulunan Ordu İlin'in 60 km.likKıyı Bölümü Kumsallardan Oluşmaktadır. Bu Özeliği İle Diğer Karadeniz İllerinden Farklı Bir Yapıya Sahiptir.Yörenin Dağlar Ve Ormanlar İle Kaplı Olması, Zengin Florası Ve Sukuneti ziyaretçiler İçin Çekici Bir Özelik OlarakKabul Edilmektedir. Ordu İlinin Sosyal Ve Kültürel Yapısı, Turizmin Gelişmesi İçin Oldukça Uygundur.

Henüs Doğallığını Koruyan Ve Diğer İllere Göre Bozulmamış Kıyılarımız, Deniz Turizimi Potansiyelimizi Oluşturmaktadır. Ordu Plaka Kodu 52 dir. Ordu Hakkında Detaylı Bilgiler İçin Tanıtım Videomuzu İzleyebilirsiniz.

Ordu İli İlçeri

Altınordu, Ünye, Fatsa, Gölköy, Perşembe, Kumru, Aybastı, Korgan, Akkuş, Ulubey, Mesudiye, İkizce, Gürgentepe, Çatalpınar, Çaybaşı, Kabataş, Kabadüz, Çamaş, Gülyalı.

SesliSiteBu.Com Sesli Ordu Sesli Sohbet

Bize Zirve Yakışır.

MaReŞaL.

5 YORUM YAPILDI

YORUMLAR

18/12/2017 23:16
CcCBoZkUrTCcC

emeğine sağlık mareşal

Cevapla
17/12/2017 20:39
Kelebeğin_Gözyaşları

Merhaba Ordulu dostlar sizleri de aramızda görmek isteriz seslisitebu bekliyoruz.

Cevapla
17/12/2017 19:26
Love

Öncelikle Ellerin saglik MaresaL .. Ordunun dereleri diye türküsünü dinlerim .. umarim ordulu Dostlarimiz gelirde bizlerle o türküyü paylasisir.

Cevapla