1

Sesli Site Kurulları Dikkat!

03 Eyl 2017238 Görüntüleme

SesliSite Kuralları Dikkat!

SesliSiteBu.Com Kurallar!

Merhaba SesliSite Kullanıclarımız, Sesli Site Odalarımıza Yeni Katılım Sağlayan Seslisite Kullanıclarımız İçin Hazırlamış Olduğumuz SesliSite Kurallarını Sesli Site Platformuna Giriş Yapmadan Önce Muhakkak Okuyunuz. Sizler İçin Hazırlamış Bulunduğumuz Bu Sesli Site Kuralarımız Siz SesliSite Odaları Kullanıclarımızın Daha Kaliteli Ve Daha Güzel Ortamda Keyifli Vakitler Geçirmeniz İçin Sizlere Sunulmuş Bir Takım Kurallardır. SesliSite Kurallarımızın Hepsi SesliSiteBu.Com Platformunun Tüm Sesli Site Odalarında Geçerlidir.

  • SesliSiteBu.Com Sesli Site Platformunda Sitemizi Zor Durumda Bırakacak Rumuz, Argo, Küfür İçeren Müstehcen Muhabbetler Kesinlikle Yasaktır.
  • SesliSiteBu.Com Odalarında Küfür, Hakaret, Aşağlayıcı Kelimeler Yasaktır.
  • SesliSiteBu.Com SesliSite Odalarımızda İnsan Ayrımı, Din, Dil, Irk, Ve Mezhep Ayrımı Yapmak Kesinlikle Yasaktır.
  • SesliSiteBu.Com SesliSite Plaformunda Siyasi Sohbetler, Propaganda Veya Siyasetçilere Hakaret Kesinlile Yasaktır. Ve Ban Sebebidir.
  • SesliSiteBu.Com Sesli Site Odalarımızda Site Reklamı Yapmak, Link Vermek, Msn Ve Skype, Facebook, Telefon Numarası Vermek Kesinlikle Yasaktır.
  • SesliSiteBu.Com Sesli Site Platformunda 1 Yazıyı En Fazla 3 Kere atabilirsniz. Fazla Flot Atmak Kesinlikle Yasaktır.

SesliSiteBu.Com Sesli Site Platformu Olarak sizleri Bir Takım SesliSite Odalarımız Formatı Hakkında Bilgilendirelim.

Türkçe Play: Türkçe Play Odası İsmindende Belirttğimiz Gibi Buı Oda Formatımız Türkçe Mp3, Cd Dinlenebilen Bir Odadır. Bu Odamız Formatı Genelinde Türkçe Dışında Hiç Bir Müzik Paylaşımı Yapılması Yasaktır.

Canlı Müzik Odası: SesliSiteBu.Com Canlı Müzik Odamız Genlinde Canlı Şiir, Canlı Türkü, Her Canlı Eser Okunabilir Canlı Haricinde Hiç Bir Müzik Okunamaz.

İslam Odası: SesliSiteBu.Com İslam Odası Dini Konular Ve Dini Sohbetler Edilir İslami Konular Hakında Bilgiler Sunulur.

Serbest Kürsü Odası: SesliSiteBu.Com Serbest Kürsü Odamızda Bir Takım Tartışmalar Muahbbetler Özgürce Yapılabilir.

Arabesk Odası: Arabesk Odaında Arabesk Tarzı Paylaşımlar Yapıplır. Canlı Arabesk Tarzı Müziklerde Okunabilir.

Sohbet Odası: SesliSiteBu.Com Sohbet Odasında Sohbet Muhabbet Edebirsiniz ( Küfür Argo Kesinlikle Yasaktır.)

Yarışma Odası: SesliSitebu.Com Yarışma Odasındsa SesliSite Kullanıcları Oyunlar Ve Yarışmalar Dünzenler Eğlenceli Vakitler Geçirebilir.

Not: SesliSiteBu.Com Seslisite Platformunda Bulunan Yetkili Arkadaşlarımıza Lütfen Biraz Daha Saygılı Olalım İstek Ve Arzularınızı Emir Değil rica İle İletiniz.

SesliSiteBu.Com Dikkat Sesli Site Kuralları!

Bize Zirve Yakışır.

MaReŞaL.

8 YORUM YAPILDI

YORUMLAR

11/09/2017 01:05
SELDA

Günlük yaşantımızda nasıl kurallarımız var ise bu kuralların içerisin'de sesli chat siteleri'de yer almaktadır. Gün içerisinde aktifligini sürdüren kurallar içerisinde telefon numarası paylaşmak, izinsiz reklam vermek, hakaret, şakasına dahil olsa küfür vs yasaktır. Bu kurallar tüm internet platformlarındaki siteler için geçerlidir. Hiç bir şekilde bu kurallar dışına çıkılmaz ve yanlış davranışlar sergilenmez. En güzel vakitlerinizi sizlerde rahat geçirebilmeniz açısından koyulmuş ve uygulanması şart koşulmuştur. Odalara bağlantı sağlayıp sizlerde en güzel arkadaşlık ortamlarına sahip olabilir ve chat yapabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza keyifli sohbetler dileriz...

Cevapla
08/09/2017 22:28
SELDA

kurallara uyunmalı

Cevapla